Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Rovena Stefa - Thirrem
Ndëgjuar 934,749
Shkarkuar 603
Pëlqyer 2,431
Publikuar 04/07/2013

Informatat e këngës
[email protected]:
https://facebook.com/GoldAG.Legend
[email protected]:
http://instagram.com/arianagushi1986
[email protected]:
http://anani-ag.com/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store