Banner

Banner

Titulli Kastro e Mira Janji - Doruntina dhe Kastro i zi
Ndëgjuar 45,629
Shkarkuar 319
Pëlqyer 65
Publikuar 11/02/2013

Informatat e këngës
KENGA MAGJIKE 11
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2011

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store