Banner

Banner

Titulli Rozana Radi - Qokolata
Ndëgjuar 3,542
Shkarkuar 576
Pëlqyer 7
Publikuar 02/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040494
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
https://www.facebook.com/fenixtirane
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store