Banner

Banner

Titulli Rozana Radi - Permepasnji Roze
Ndëgjuar 547,020
Shkarkuar 916
Pëlqyer 2,063
Publikuar 25/07/2015

Loading...
Informatat e këngës
Music by: ELGIT DODA
Lyrics by: ROZANA RADI
Video by: PRO VIDEO

Special Gust: LAERT VASILI, ERA RUSI, LUNA
Make UP & Hair: FRIDA
Costumography: ALTIN MICI
Styling: AFERDITA SHEHI

Support:
PANTO RESORT ALBANIA
SAVA TOURS
JAHT CLUB DHERMI
ESTETIKE DEA
OPTIKA 1
ETOS & AL Parfumeri
PREMIUM WATCHES TIRANA
ENDJU Arredim
MAISON DE PARFUM TIRANE
MIHA BODYTEC

PRODUCED BY:
ROZANA RADI 2015©
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store