Banner

Banner

Titulli Egzon Pireci ft Rozana Radi - Forever
Ndëgjuar 441,108
Shkarkuar 781
Pëlqyer 1,660
Publikuar 01/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by MAX Production
Muzika: Kushrim Hajrullahu / Teksti: Egzon Pireci
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store