Banner

Banner

Titulli Rozana Radi - Ti Ske Zemer
Ndëgjuar 439,759
Shkarkuar 1,127
Pëlqyer 2,086
Publikuar 11/11/2012

Loading...
Informatat e këngës
Konkurimi ne Kenga Magjike 2012 Nata Dyte

Music: Adi Hila
Lyric: Rozana Radi
Arrangement: Adi Hila
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
2012 ©
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store