Banner

Banner

Titulli Valon Haliti - Kenge per Ylfete Humollin
Ndëgjuar 1,548
Shkarkuar 64
Pëlqyer 5
Publikuar 19/08/2016

Loading...
Informatat e këngës
Me Kete Kenge e Pershendes Familjen e Deshmores Ylfete Humolli Lupq i Poshtem Edhe Gjith Adhurusit e Tanë Ne Llap e Gollak Si Dhe Ne Mbar Kosoven ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................********************************************************************************­********************************************************************************­********************************************************************************­********************************************************************************­********************************************************************************­********************************************************************************­ Avni Koshtova Deshmoret e Shales Shemsi Ahmeti Safet Boletini uqk pdk ldk aak akr vetvendosje rapsodet kosovar muzika folklorike muzike me qifteli sharki shala drenica llapi podujeva gollaku gjakova prizereni malisheva klina peja deqani kamenica gjilani vushtrria prishtina ferizaj istogu skenderaj drenas mitrovica suhareka theraNda besiana zahir pajaziti qameria llapi Bekim Berisha Sali Qeku Agim Ramadani Vellezerit Haradinaj Luan Haradinaj Shkelzen Haradinaj Dugagjini Grabovc kosova albanianMuzika Folklorike Rapsodetcom Familja Jashari Haradinaj Adem Hamez Shaban jashari Qyqavica Drenica Kosova Shqiperia Rapsodet Kosovar Augustin Ukaj Vellezerit ukaj Gashi Qetaj Liti e Biti Mleqani Bijt e sef Mleqanit Marash Krasniqi Sef Mleqani Ibish Buroja Hasan qetaj xhemjal Qetaj rifat draga rifat berisha qazim berisha kopiliq buroj baks prellovc mikushnice lubovec beqiq dubovc galice kozhice prellovc krasaliq krasmiroc gradic godanc dritan gllanasell shkabaj podujev gjakova skenderaj mitrovice kaqanik gjilan peje prizeren ferizaj shtime viti karadak llap gollak qirez likoshan vojnike produksioni muzikor liku valon haliti vellezerit haliti behxhet korpuzi afrim gashi aziz gashi pjeter bisaku bacalok1 leonardgjakova bashkimmirusha barani131 kotradiq baran vranoc doberdol loxhe zahaq Kenge per ibrahim rugoven kenge per hashim thaqin kenge per ramush haradinajn muzika popullore mahmut ferati shaqir cervadiku kenga e hikmetes kenge e zagrrepit kenga e haradin pashes ushtria qlirimtare e kosoves Meda Ilir Shaqiri shqipeteu.com therandamusic.com risi-ks.com degjo.com dedi-ks.com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store