Banner

Banner

Titulli BUJAR QAMILI - ZERA NE FUND TE DETIT
Ndëgjuar 161,256
Shkarkuar 810
Pëlqyer 1,216
Publikuar 16/10/2014

Loading...
Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store