Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Shok shok del dashni
Ndëgjuar 34,995
Shkarkuar 28
Pëlqyer 95
Publikuar 28/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Shok shok del dashni 2011
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ejup Shabani
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store