Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Eja eja
Ndëgjuar 1,761
Shkarkuar 14
Pëlqyer 10
Publikuar 14/10/2015

Loading...
Informatat e këngës
Tex. Ylber Idrizi Muz. Xheni
http://www.ylberidrizi.com & http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store