Titulli Lendita Selimi x Ylber Osmani - Syni keq mos na paft
Ndëgjuar 809
Shkarkuar 36
Pëlqyer 9
Publikuar 17/01/2023

Texti i këngës

Lendita Selimi x Ylber Osmani - Syni keq mos na paft - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store