Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Eshte e kote
Ndëgjuar 12,088
Shkarkuar 12
Pëlqyer 48
Publikuar 28/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Eshte e kote (Official Video)
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store