Banner

Banner

Titulli Adnan Daci - Kenge synetie
Ndëgjuar 432,466
Shkarkuar 120
Pëlqyer 1,099
Publikuar 21/11/2012

Loading...
Informatat e këngës
Adnan Daci dhe Grupi Remix - Kenge synetie - punuar ne studio Xheni 2012. realizimi i videos nga Videoart Gjilan.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store