Banner

Banner

Titulli Klani Shqiptar (Eki) ft Lindi - Ti Je E Vetmja
Ndëgjuar 2,983
Shkarkuar 54
Pëlqyer 12
Publikuar 02/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
(C) 2014 Prominent Network LLC
Performing: Klani Shqiptar

Prominent Network Facebook:
https://www.facebook.com/ProminentNetwork?ref=hl

Klani Shqiptar Facebook:
https://www.facebook.com/pages/Klani-Shqiptar/164350110384970?fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store