Banner

Banner

Titulli Adelina Ismajli - Skenderbe
Ndëgjuar 1,372,772
Shkarkuar 77
Pëlqyer 0
Publikuar 08/11/2012

Loading...
Informatat e këngës
Music Video by Adelina performing Skendërbe 2012 © Iliada Entertainment
Executive Studio: Pik Studio
Music & Lyrics by Adelina Ismaili
Produced by Adelina Ismaili & Xhevdet Gashi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store