Banner

Banner

Titulli Adelina Ismajli - Ku ma ke
Ndëgjuar 8,196,824
Shkarkuar 157
Pëlqyer 0
Publikuar 07/07/2012

Loading...
Informatat e këngës
Music Video by Adelina performing KU MA KE 2012
© Iliada Entertainment
Executive Sutdio: Pik Studio
Music & Lyrics by Ardit Gjebrea
Produced by Anton Nue
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store