Banner

Banner

Titulli Adrian Gaxha dhe Floriani - Ngjyra e kuqe
Ndëgjuar 35,972,551
Shkarkuar 246
Pëlqyer 118,327
Publikuar 25/11/2012

Loading...
Informatat e këngës
Adrian Gaxha comes with his new hit for the end year of 2012. "Ngjyra e Kuqe" featuring Floriani is what you are going to hear all 2013. Stay tuned for more.

#AdrianGaxha #Floriani #NgjyraeKuqe #newhit #Entermedia #Bzzz

Music: Adrian Gaxha
Lyric: Bujar Idrizi
Video: Entermedia
Publisher: Bzzz

iTunes: http://smarturl.it/iTunesGaxhaAdrian
Amazon: http://smarturl.it/AmazonGaxhaAdrian
Google Play: http://smarturl.it/GooglePlGaxhaAdrian
Spotify: http://smarturl.it/SpotifyGaxhaAdrian
Deezer: http://smarturl.it/DeezerGaxhaAdrian

Facebook: https://goo.gl/9ogPe8
Instagram: https://goo.gl/Hkc0Po
Twitter: https://goo.gl/0zHoFh

**********

[LYRICS]

Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë
Shumë është sexy, shumë është e xhan
2 her nuk mund ta shikoj
Krejt boten e jap që ta ledhatoj...

O o O o O o O o
Që ta ledhatoj
O o O o O o O o
Që ta dashuroj...

Ref: 2x
Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë,është e veçantë
I çmendi krejt djemtë anë e mbanë
Të gjithë duan ta kenë pranë,por kot e kanë
Se zemrën ty kam me ta dhanë...

Taka te kuqe sot ka vesh
Sa bukur duket nuk e ke idenë
Pranë meje tash sapo kaloi
Nuk mbeti njeri që se shikoi

O o O o O o O o
Sa e bukur,i çmendi krejt
O o O o O o O o
E imja do Të Jesh

Ref: 2x
Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë,është e veçantë
I çmendi krejt djemtë anë e mbanë
Të gjithë duan ta kenë pranë,por kot e kanë 2
Se zemrën ty kam me ta dhanë...

Ref: 2x
Ngjyra e kuqe shumë i ngjanë,është e veçantë
I çmendi krejt djemtë anë e mbanë
Të gjithë duan ta kenë pranë,por kot e kanë 2
Se zemrën ty kam me ta dhanë...

(C) Bzzz Entertainment 2017

YouTube: http://smarturl.it/YouTubeBzzz
Website: http://www.bzzz.tv
Facebook: http://smarturl.it/FacebookBzzz
Instagram: http://smarturl.it/InstagramBzzztv
Twitter: http://smarturl.it/TwitterBzzztv
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store