Banner

Banner

Titulli Greta Koci - E Kuqe
Ndëgjuar 3,107,474
Shkarkuar 17,426
Pëlqyer 12,254
Publikuar 13/03/2019

Loading...
Informatat e këngës
https://www.instagram.com/gretakoci1
Stream & Download: http://smarturl.it/gretakociEkuqe
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/applemusic
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/spotify
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/tidal
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/shazam
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/itunes
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/az
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/deezer
http://smarturl.it/gretakociEkuqe/napster
https://www.facebook.com/GretaKociOfficialPage
Produced by: United Records
Music & Arrangement by: Jimmy
Video by: BlackFish Entertainment
Lyrics:Endrit Mumajesi

Lyrics:

Te shoh ,te du
ama jo nuk guxoj
Po pres me marr
Ti hapin e pare

E kuqe,si gjaku
Dashnia jem per ty
E ndeze ti zjarrin
A nuk ma sheh ne sy!?

Le le le le le lej
Krejt (a) ti per mu lej
Le le le le lej
Si ti une ku ta gjej

Ref: A me do ,a sme do
Zemer ma trego
E nje lot kam per ty,nese thua jo
A me do a sme do
Zemer ma trego
Dashnin per jete ta fal
Nese thua Po

Me hedh ,me pret
Sheron e prap me vret
Nje dite me puth
E tjetren sme flet

E kuqe,si gjaku
Dashnia jem per ty
E ndeze ti zjarrin
A nuk ma sheh ne sy!?

#GRETAKOCI#GRETAKOCIEKUQE #EKUQE
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store