Banner

Banner

Titulli Edona Llaloshi - Luje Vallen 2o
Ndëgjuar 865,118
Shkarkuar 265
Pëlqyer 1,633
Publikuar 09/05/2012

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store