Banner

Banner

Titulli Gold AG Ft Ismet Bexheti - Komandant
Ndëgjuar 5,610,930
Shkarkuar 1,195
Pëlqyer 19,308
Publikuar 21/04/2012

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store