Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Zaimina - Forever
Ndëgjuar 695,478
Shkarkuar 508
Pëlqyer 2,039
Publikuar 07/05/2012

Informatat e këngës
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store