Banner

Banner

Titulli EdonaLlalloshi-Llogaria
Ndëgjuar 109,550
Shkarkuar 243
Pëlqyer 145
Publikuar 02/12/2012

Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Perfundoj -

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store