Banner

Banner

Titulli EdonaLlalloshi-Pik ne zemer
Ndëgjuar 485,587
Shkarkuar 440
Pëlqyer 1,745
Publikuar 15/10/2016

Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
- DOWNLOAD: https://eurolindi.lnk.to/ViolaPikeNeZemer
https://www.facebook.com/eurolindinfm
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store