Banner

Banner

Titulli EdonaLlalloshi-Zemer Guri
Ndëgjuar 5,412
Shkarkuar 229
Pëlqyer 0
Publikuar 13/06/2009

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store