Banner

Banner

Titulli Gold AG ft Shkumbin Ismajli - Lamtumir
Ndëgjuar 6,917,998
Shkarkuar 118
Pëlqyer 19,583
Publikuar 14/06/2012

Loading...
Informatat e këngës
Gold AG ne Rrjetet Sociale:
https://www.facebook.com/GoldAG.Legend
https://www.instagram.com/arianagushi1986

© Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gold AG!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store