Titulli Afrim Muqiqi Ft Labinot Tahiri - Kur e Lujna Shote
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 215
Pëlqyer 0
Publikuar 16/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store