Banner

Banner

Titulli Mhill Krasniqi - Te kam zemer te kam shpirt
Ndëgjuar 3,563
Shkarkuar 111
Pëlqyer 5
Publikuar 25/10/2013

Loading...
Informatat e këngës
Mhill Krasniqi Te kam shpirt e te kam xhan Boronica
Te ka lali shpirt te ka lali xhan, Boronic qe mrritesh nbjeshk
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store