Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - Djepi
Ndëgjuar 41,530
Shkarkuar 542
Pëlqyer 131
Publikuar 27/11/2013

Loading...
Informatat e këngës
MUZIKA---ROVENA STEFA,TEKSTI AVNI QAHILI
https://www.facebook.com/RovenaStefaOfficial
ELISA STEFA--0037745328737
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store