Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - Mikja Ime
Ndëgjuar 243,846
Shkarkuar 15,184
Pëlqyer 1,645
Publikuar 29/12/2018

Loading...
Informatat e këngës
Bazuar në ngjarje të vërtetë...
Producent: Rovena Stefa
Teksti: Avni Qahili
Te gjitha te drejtat Rovena Stefa
Music :Thanks to Adrian Minune
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/83035862
Spotify: https://open.spotify.com/album/2GQa7mOtNMS8d6sMlAecHy
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/mikja-ime-single/1448105366?ls=1&app=itunes

Lyrics
Mikja Ime

Sa shumë tronditës
Ish’ ai moment kur t’pash’ me sy
Më mirë t’më vrisje
Sesa të jem dëshmi

E ledhatoje, i thoje
se e doje shumë
I njëjtë ish çdo premtim
Vetëm që s’isha unë

O mikja ime janë vetëm premtime
Mos i beso se të gjitha ai t’i merr
Ne fund largohet aspak nuk shqetësohet
Që la një zemër te thyer përherë Oooo

Refreni
E them si femër e thyer në zemër
E jo si ish e dashura e tij
Unë e pranoj se pak xhelozoj
Emrin e ka Tradhëti

Një çast mendova
Se është një ëndërr shumë e trishtë
Jo jo gabova
Ishte ai realisht
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store