Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - Ne Drras Te Vekut
Ndëgjuar 69,445
Shkarkuar 483
Pëlqyer 98
Publikuar 17/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
"Degjo Rovin",Bolla lara lara,Live Rovena Stefa 2012,Kanagjeqi,kanagjegji,kenge dasmash,thrret prizreni,kuq e zi,laylim ley,amaneti, dasma,llokumi,n'drras te vekut,
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store