Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - Thrret Prizereni
Ndëgjuar 160,290
Shkarkuar 570
Pëlqyer 217
Publikuar 29/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
"rovena stefa",Thrret Prizreni mori Shkoder, "100 vjetor" rovena stefa sala jashari.2012 live Music shqip diaspora rovi Kanagjeqi, degjo Rovin,
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store