Banner

Banner

Titulli Rovena Stefa - Ne drras te vekut
Ndëgjuar 69,546
Shkarkuar 571
Pëlqyer 99
Publikuar 17/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
"Degjo Rovin",Bolla lara lara,Live Rovena Stefa 2012,Kanagjeqi,kanagjegji,kenge dasmash,thrret prizreni,kuq e zi,laylim ley,amaneti, dasma,llokumi,n'drras te vekut,
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store