Banner

Banner

Titulli Shkurte Fejza - Besa bes
Ndëgjuar 28,553
Shkarkuar 468
Pëlqyer 143
Publikuar 12/03/2015

Informatat e këngës
ETHNOMUSIC *Burim Krasniqi*
aranzhman Burim KRASNIQI
qifteli FATMIR MAKOLLI,sharki BAHRI RASHITI

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store