Titulli Shyhretja & Xeni - Ra kjo Dasem e u Pam 2o
Ndëgjuar 0
Shkarkuar 149
Pëlqyer 0
Publikuar 20/04/2021

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store