Banner

Banner

Titulli Valon Haliti - Kenge Per Eset Ibishin
Ndëgjuar 2,048
Shkarkuar 54
Pëlqyer 10
Publikuar 21/10/2012

Loading...
Informatat e këngës
E Falimindërojm Naim Osmanin Për Sponzorizimin e Kesaj Kenge
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store