Banner

Banner

Titulli Vellezerit Susuri - Edhe ku po kendojm
Ndëgjuar 336
Shkarkuar 497
Pëlqyer 2
Publikuar 23/11/2017

Informatat e këngës
Edhe ARBEN TARAVARI del ne ‘FIKS FARE’ si Nevzat Bejta
ahahahahahhah qe qeshtu kur tjesh mangup plak took njeri marihuan
Shkum nonen ja (Q****A) Official Video funny Tetove shkup albania shkum nonen ja qifsha "Skopje (City/Town/Village)" "Music Video (Product Line)" zvicer per te qesh video qesharake foto qesharake gazmendi gazi
B2N - Te Kam Xhan 2012
Gold AG ft Nora Muqaj - Mendoj ( Official Video ) HD
Rihanna - Diamonds (Lyric Video)
Noizy - Cunat e Nates
B2N - Ku Je (Lyrics Video 2012)
Elita 5 - Degjo
ADELINA TAHIRI & ELGIT DODA - KUJTIM
Lule Bajra - Kisha dasht
Vjollca Buqaj - Djali i Dades
Vjollca Buqaj dhe Violeta Kajtazi - Kendojm per gra 2012
Fidaim Gashi - Live Album 2012
Flamur Terziu - E pa bes 2012
Granit Ahmeti - Diva jem 2012
Greta Zani - Potpuri Album 2012
Hite verore Album 2012
Adelina Tahiri ft Elgit Doda - Mjaft
Rruk1 - Falma Naten 2012
Barooti - 15 Korrik 2012
Donika Bujupi - Ju Dua 2012
Lindi ft Hekuran Krasniqi - Ajo qika 2012
Vaxi dhe Nexhat Jaha - Me rendsi me kan shqiptare 2012
Visar Osmani - Sa kujtime Album 2012
Ardian Bujupi - Im Feeling Good 2012
Korab Jetishi - Boll e mir Album Live 2012
Linda Shabani - Zemer vajto ti Live 201
Flori - Me Zemer Me kualitet 2012
Rozana Radi - O sa mir me ken shqiptar
Teuta Selimi
Flori - Me zemer [2012]
Ramadan Krasniqi - DANI Album Live 2012
Shpat Kasapi Ft. Ton Voka - Hajde Sille [
Shpat Kasapi Album Live 2012
Hamz Llapqeva - Komandant Tamuli 2012
Ermal Fejzullahu ft Gena - Ajo Premier 2012
Gazmend Hyda Ilahi 2012
Xhavit Avdyli - Gabova 2012
Keng Folklorike Album Pa Reklama 2012
Artan Jusufi - Mesazhi
Machiato Band ft Sinan Vllasaliu - Ditelindja e saj 2012
Enizz ft Ardit Bici - Dy Zemra Prod by Lyric Master 2012
2KINGS - E kom problem 2012
Kaltrina Selimi - Gjithmone me ty 2012
Poni - Beja fora 201
Nusret Kurtishi - I abortuari 2012
Drenusha Latifi - Future love 2012
Stresi - Lambo [2012]
Bardha Dernogllava - Krejt po sillet 2012
Skivi (Skillz) - Qka po bojna sonte 2012
Zanfina Ismaili - 2 Minuta 2012
Gold AG - Besa bes Premier 2012
Anduena Tahiri Ena - Live Album 2012
Samanta ft Erion - All I Need 2012
Dr.Mic (Tds) - Remember Me (Remake Jay-z -Blue Print2 )
Vajzat E Shkupit [Album 2012]
Vajzat nga Kosova [Album 2012]
Valle Dasmash Donjeta [Album 2012]
Cyanide - Idiokraci [Album Premier 2012]
Don P Feat 2po2 dhe Lyrical Son - Me Qef ( Dream City ) [Premier 2012]
2TON - Muzikes [Premier 2012]
Dr Mic - NFund Vet Meta [2012]
Dr.Mic - Bohet Mir (True Story) (Sido Remake)[2012]
Flora Gashi - Sy jeshili [Album pa reklama 2012 ]
Presioni - Kategori e Rond [Album 2012]
Valbona Spahiu - Live tallava [Album 2012]
Xhemil Saliu - Kthehu perseri [Album Premier 2012]
Dj Buligang [Album 2012]
Keli [Album 2012]
Leta [Album 2012]
Vellezerit Susuri
Gena - Qdo Njeri Ka Nje Te Fsheht [Album 2012]
Adelina Tahiri ft Fiton Jusa - Trilioner [2012]
Alban Mehmeti - Po te pres
Ardi Ft. Gjira - Pse kjo zemer po mdhemb
D u d A Feat B Genius Pse Pushova Premier 2012
Noizy ft Sekondari - Na Jena OTR ( Official Video )
Lyric Master - I Merzitur
Adem Ramadani - Se Bashku per Ju
Noizy - Rude Boy
Ylber Aliu dhe Avni Mehmeti - Un me ty jetoj
Alban Mehmeti - Po te pres
Shkurte Gashi - Ngjitet kana pika pika
Adelina Berisha - Whats your name
Ardi Ft. Gjira - Pse kjo zemer po mdhemb
D.u.d.a Feat. B-Genius - Pse Pushova
Sef Duraj - Je Prefekte
Eni Koci ft Noizy -Je gjithcka (Official Video)
Edi Dhe Rifadije Grajqevci - Un Po Dal
Gjyste Vulaj - Zoti S Rrehet
AB-MC Ft. BuJaa - Veq ty
Zinxhirt - Bow
B2N - Me e Mira
Zanafina Ismaili - Live
Duli - Vendi Jon i Vjeter
Mentor Kurtishi - Like
Unikkatil Ft. Klepto - Kuq e Zi
Genta Ismajli Ft. DJ Blunt, Real 1 - Ole Ole
Barooti Ft. Presioni, Gold AG, Explode - E bojm llug
Kenge Darsmash
Labinot Tahiri - Fotografia
Lori - Per ty jetoj
Big Mama - Magjishem
Gazmend Rama - Tallava Me Refleks
Sabri Fejzullahu - Ku Je Me Kend Je
Adelina Ismajli - Ku ma ke
Mahmut Ferati - Sille sille boten kej
Unikkatil - Qeni Le Mas Miri
Viola - Ki kujdes se nuk pres
Duli - Vendi jon i vjeter
Blero - Ajo apo ti
Blero ft Lea - Nr 1
Etnon - 7 Chapters
Gold AG feat Nora Muqaj - Me ty
Gold Ag - Bonu vetvetja
Etnon Feat. Noizy - It dont Stop
Etnon feat Presioni Dj Blunt - Chronicle
Unikkatil - Best of Unikkatil
B2N - Weezy
Gold AG Ft. Poni, Hekuran Krasniqi - Cameri
Meda - O Marak Album 2012
TDS - Syza tdillit
Capital T - KAPO
Capital T - Roll (feat. Lyrical Son
Lyric master - Gabova

18.10.2009 80m Wolfsberg( Avstria) Gaci & Mili by Metiii

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store