Banner

Banner

Titulli Vllezrit Abazi - Sa larg 2o
Ndëgjuar 28,887
Shkarkuar 474
Pëlqyer 50
Publikuar 21/01/2013

Informatat e këngës
Text: Daut Viqa

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store