Banner

Banner

Titulli Xheza & Shqipe Abazi - Dikur ishim Bashk 2o
Ndëgjuar 347,667
Shkarkuar 360
Pëlqyer 855
Publikuar 17/05/2014

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/ALBANOTA

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store