Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Fati im ne dore te huaj
Ndëgjuar 23,052
Shkarkuar 28
Pëlqyer 37
Publikuar 20/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Fati im ne dore te huaj (albumi i ri 2012)
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ejup Shabani
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store