Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Sa te du
Ndëgjuar 64,374
Shkarkuar 27
Pëlqyer 117
Publikuar 20/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
Ylber Idrizi - Sa te du (albumi i ri 2012)
Muz. & Ork. Xheni Tex. Ejup Shabani
Vizito faqen zyrtare http://www.ylberidrizi.com
Abonohu ne facebook http://www.facebook.com/ylberidrizi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store