Banner

Banner

Titulli Saranda - Lot Gezimi
Ndëgjuar 227,207
Shkarkuar 539
Pëlqyer 544
Publikuar 24/08/2013

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Video by Musical TV
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store