Banner

Banner

Titulli Shyhrete Behluli - Gezimi i shpise
Ndëgjuar 4,260,903
Shkarkuar 7,631
Pëlqyer 6,274
Publikuar 14/12/2018

Informatat e këngës
Na ndiqni ne:
Facebook: https://facebook.com/VizioniLibonia
Instagram: https://instagram.com/VizioniLibonia
Spotify: https://fanlink.to/gezimiishpiis

#muzik #popullore #2019 #muzik #shqip #popullore

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store