Banner

Banner

Titulli Saranda Krasniqi - Luj Luj
Ndëgjuar 75,960
Shkarkuar 31
Pëlqyer 143
Publikuar 06/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Music: Edi Balili
Lyrics: Ardian Trebicka
Arrangement: Edi Balili
Video by: Supersonic Production - 2012 ©
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
2012
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store