Banner

Banner

Titulli Leonora Jakupi - Se ndaloj
Ndëgjuar 620,133
Shkarkuar 326
Pëlqyer 2,219
Publikuar 16/03/2016

Informatat e këngës

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store