Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu ft Vjollca Haxhiu - Mbretresha e
Ndëgjuar 1,265,474
Shkarkuar 1,338
Pëlqyer 1,845
Publikuar 07/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Artist booking? [email protected]
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store