Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Dy student
Ndëgjuar 1,155,070
Shkarkuar 526
Pëlqyer 1,444
Publikuar 19/07/2013

Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store