Banner

Banner

Titulli Sabri Fejzullahu - Naten e mir
Ndëgjuar 2,274,009
Shkarkuar 26
Pëlqyer 2,271
Publikuar 19/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Prezantuar nga Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store