Banner

Banner

Titulli Jetmir Hyseni - Lulja prej rrajes thahet
Ndëgjuar 2,454
Shkarkuar 356
Pëlqyer 6
Publikuar 16/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store