Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Fol oj qik
Ndëgjuar 95,946
Shkarkuar 96
Pëlqyer 97
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/Emra-Com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store