Banner

Banner

Titulli Mentor Kurtishi - Lejlim lej
Ndëgjuar 110,634
Shkarkuar 124
Pëlqyer 161
Publikuar 13/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/pages/Emra-Com/284453038318643?fref=ts All Rights Reserved (P) & (C) Emra com
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store